spwolkawieprzecka@zamosc.org.pl

POŻEGNANIE KLASY VIII

18 czerwca uczniowie klasy ósmej, ich rodzice i nauczyciele po raz ostatni w takim składzie spotkali się przy wspólnym stole w świetlicy wiejskiej w Skaraszowie. Snuliśmy wspomnienia zebrane w naszej pamięci
w ciągu dziewięciu lat. Nastrój był wyraźnie nostalgiczny, bo wtedy właśnie do niektórych z nas dotarło, że oto kończy się jakaś „epoka” – znana i oswojona, a rozpoczyna nowe, jeszcze okryte tajemnicą „jutro”. Oby było jak najradośniejsze dla wszystkich naszych drogich absolwentów: Marzenki Adamowicz, Kacpra Bednarza, Karoliny Bochenko, Mateusza Burcana, Julii Chmiel, Weroniki Dębskiej, Julii Greli, Adriana Mostowskiego, Mateusza Pytlika, Małgorzaty Selech, Grzegorza Sobonia i Igora Wróbla. Doliczyliście się „trzynastki”?
Nie szkodzi, jedyna pechowa liczba to JEDEN, bo kojarzy się z samotnością.

Małgorzata Podoba